3.ročník již v sobotu

Již tuto sobotu se do Městské sportovní haly v Přerově sjede 14 mládežnických týmů v kategorii U14 a bude zápolit ve 2 skupinách po 7 týmech, kdy z každé skupiny postoupí 4 nejlepší do čtvrtfinále. Turnaj bude vrcholit v neděli boji o konečná umístění. Ohajovat trofej bude již potřetí SK Sigma Olomouc, věříme, že se jí to pokusí překazit týmy, jenž mají své Atýmy v ligových soutěžích. Velkým konkurentem by mohly být MFK Frýdek Místek, FC Fastav Zlín nebo FC Vysočina Jihlava. I v tomto ročníku se představí zahraniční konkurence ze Slovenska a to konkrétně FK Dukla Banská Bystrica, MFK Tatran Liptovský Mikuláš a MŠK Fomat Martin.

Po celé dvoudenní zápolení bude v hale připraven bufet, který zajistí rodiče 1. FC Viktorie Přerov, a tombola o zajímavé ceny. Proto jste všichni srdečně zváni na 3. ročník Legea Cupu, kde uvidíme začínající hvězdy českého fotbalu a může se stát, že tyto chlapce budeme za deset let vídat na mezinárodní scéně a vzpomínat jak jim to v Přerově střílelo.

V sobotu 14.1.2017 začínáme v 8:00 a v neděli již 7:45. Finále je plánováno okolo 15:10 v neděli. Těšíme se na všechny, kteří nás poctí svou návštěvou.