Pozvánka na 4. ročník

V termínu 13. - 14. 1. 2018 si Vás dovolujeme pozvat na 4. ročník mezinárodního turnaje v halovém fotbale starších žáků kategorie U14, který v roce 2018 bude pro ročník 2004, který se uskuteční v městské sportovní hale v Přerově.

Trunaj je otevřený pro 14 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin po 7 týmech. Skupina A bude odehrána v sobotu dopoledne a skupina B v sobotu odpoledne. Podle výsledků se v neděli utkají týmy ve čtvrtfinále, semifinále a finále. Ti, co neuspějí, se utkají o svá konečná umístění.

V hale je připraveno občerstvení, tombola, V.I.P. prostor pro trenéry či vedoucí mužstev a pro ubytované i dovednostní soutěže na sobotní večer. Dále mají všechny týmy možnost si objednat wellness (whirpool, sauna...), které se nachází přímo ve sportovní hale.

V předchozích třech ročnících se zúčastnila turnaje velmi zvučná jména z celé České Republiky nebo od sousedů ze Slovenska. Například SK Sigma Olomouc, FC Baník Ostrava, MFK Frýdek Místek, MFK Karviná, SFC Opava, 1. FC Slovácko, FC Fastav Zlín, FC Vysočina Jihlava, FK Ústí nad Labem, Spartak Myjava, FK Dukla Banská Bystrica a jiné. Pro letošní ročník je našim cílem přilákat ještě o kousek vyšší kvalitu z Čech, Moravy i Slovenska. Věříme, že se turnaj většině účastníků líbil a povede se nám postupně kvalita turnaje dále zvyšovat.

Těšíme se na Vás a to v termínu 13. - 14. 1. 2018 v městské sportovní hale v Přerově na 4. ročníku mezinárodního turnaje LEGEA CUP v halovém fotbale ketegorie U14.